Vaikų agresyvumas

+mano vaikas,

Vaiko agresyvumą gali sukelti daugelis priežasčių: jis gali būti agresyvus iš prigimties arba tik išgyventi tam tikrą laikotarpį, kai jam trūksta artimųjų dėmesio. Taip pat vaiko charakteris gali pasikeisti ir dėl tam tikrų priežasčių. Gali būt, jog vaikas tampa agresyvus dėl to, jog yra skriaudžiamas mokykloje, o gal tiesiog jam nuobodu, neturi kur išlieti energijos ir daugelis kitokių priežasčių…

Mischievous Boy Aiming Slingshot

Ką daryti?

Visų pirma pasistenkite išsiaiškinti agresyvumo priežastį. Jeigu pvz., vaikas pakeitė mokyklą, tai tokia priežastis bus laikina ir jis susidoros su ja pats. Tačiau jei yra rimtesnių priežasčių, Jūsų vaikui gali prireikti gydytojų pagalbos.

Gydymas

Vienas iš gydymo būdų hipnoterapija. Šios srities specialistas gali padėti Jūsų vaikui suvokti savo elgesį, taikydamas įvairius metodus net vaikui to nė neįtariant. Hipnoterapeutas pasistengs panaikinti visas neigiamas asociacijas ir sutelks dėmesį į teigiamas vaiko gyvenimo puses. Tada ir vaikas pradės susitelkt ties jas.

Osteopatija. Vaiko vystymuisi taip pat didelę įtaką gali turėti sunkus gimdymas ar trauma. Pvz., pažeistos galvos smegenys dažnai sukelia įvairių problemų. Viena iš jų – agresyvumas. Osteopatai gydys pažeistas vietas, kurios slopina smegenų veiklą.

Dar vienas gydymas – tai bacho žiedų terapija. Stiprios valios, savarankiškam vaikui padeda vynmedis. Jei jo agresija pasireiškia neapykanta, pagieža ar pavydu, patartina duoti bugienio, o nevaldomo įniršio pagautam vaikui gali padėti vyšniaslyvė.

0 Komentarai

Parašykite komentarą

Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai