Reikalaujantis vaikas

+mano vaikas,

Nors dauguma kūdikių-verksniukų nurimsta sulaukę keturių-penkių mėnesių, kai kurie išlieka dirglūs ir visus ankstyvosios vaikystės metus. Nors jie gali verkti ir po 6 mėnesio, labai pasistengus juos galima nuraminti. Tokie mažyliai reikalauja nepaprastai daug pastangų ir dėmesio, juos reikia užimti vos ne kiekvieną minutę.

Portrait of smiling baby boy lying on blanket

Būna sunku, kai draugų vaikas ramus ir visada patenkintas, tuo tarpu jūs negalite pajudėti nė per plauką be vaiko ašarų ir kaprizų. Kai kurie tėveliai priima tokį savo vaiko elgesį kaip neišvengiamą, jie nuolat tenkina jo norus, išlaiko su vaiku glaudų kontaktą ir yra savaip laimingi. Tuo tarpu kiti tėvai maištauja, piktinasi, bando pakeisti tai, kas neįmanoma. Ir būtent šiuo momentu jie gali nustoti savo vaikelį mylėti.

Kaip elgtis?

  • Parodykite vaikui nuoširdų dėmesį, tai padės jam nusiraminti, arba galite piktintis ir galiausiai pradėti kariauti. Tačiau šiuo atveju dėmesys yra geriausia išeitis.
  • Nešiokitės vaiką su savimi, įsigykite nešynę ar kuprinę, pasodinkite jį šalia, kai dirbate.
  • Kai jus aplanko draugai, užimkite reikalaujantį vaiką, pasūpuokite jį ant kelių.
  • Paprašykite artimųjų ar draugų, kad pabūtų su vaiku, leistų jums atsikvėpti.
  • Kai situacija tampa visiškai nevaldoma, Šeimos dienos centras trumpam laikui gali būti tikras išsigelbėjimas.
  • Galite būti tikri, kad dauguma tokių dėmesio reikalaujančių vaikų tampa daug ramesni, kai savarankiškai atsistoja ant kojų ir pradeda vaikščioti.
0 Komentarai

Parašykite komentarą

Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai