Manovaikas.ltSveikata ir grožisGrožisStilius ir apranga › Lengvi megztiniai

Lengvi megztiniai

+mano vaikas,

Net ir šiltąjį sezoną bus lietingų dienų, vėsių vakarų, todėl be lengvo megztinuko jūs tikrai neišsiversite. Taigi siūlome jau dabar pradėti ruoštis šiltajam sezonui ir įsigyti naują megztinį, kuris visada pagelbėtų šaltesniu oru.

Portrait of young blond woman wearing glasses

Jeigu pasitikite mezgėjos skoniu, galite nekvaršinti sau galvos dėl megztinio modelio, tiesiog nusipirkite madingų siūlų ir nupasakokite jai, kokio megztinio norėtumėte. Kad megztinukas taptų vienu mieliausių drabužių, nekiltų noras jį nukišti į spintos galą, siūlų tonus ir pustonius derinkite su šiltojo sezono aprangos dominuojančiomis spalvomis.

Nesiverkite per galvą ieškodami įmantraus rašto – kuo paprastesnis, tuo bus madingesnis. Fantazijas geriau išreikškite kurdama megztinio modelį. Toliau pateikiamos keletas idėjų šia tema:

Madingiausias megztinio ilgis – iki liemens linijos ir virš kelių. Tokio ilgio megztinis turėtų būti susagstomas. Tačiau nebūtinai sagomis, galima ir dekoratyviniais kabliukais. Labai madinga ilgą laisvą megztinį tiesiog sujuosti tų pačių siūlų ar kitos faktūros diržu.
Taip pat madingai atrodytų trumpas megztukas. Jis gali atkartoti švarkelio trijų ketvirčių ilgio rankovėmis ar skraistės siluetą.

Madingos spalvos ir detalės

Mėgstančioms ekstravaganciją pavasarį neverta kreipti dėmesio į pastelinių spalvų megztinius. Visų žvilgsnius patrauksite vilkėdama ryškiai geltonu, alyviniu, elektriniu ar salotiniu megztuku. Tegul jis būna pagrindinis jūsų aprangos akcentas.

Jeigu mėgstate natūralumą, pagalvokite apie purpurinį, smėlinį, pilkšvą, gelsvą megztinį. Šios švelnios spalvos labai dera su natūralių medžiagų (pvz., lino, medvilnės) drabužių tonais.

Vienspalvį lygių siūlų megztinį galite papildyti originaliu diržu ar sege. Detalių netūrėtų būti per daugiausia, pats dėmesys turėtų būti skirtas megztiniui, o ne detalėms.

0 Komentarai

Parašykite komentarą

Būtini laukeliai pažymėti *