Manovaikas.ltSveikata ir grožisGrožisKosmetika ir parfumerija › Taisyklingas makiažas nėštukėms

Taisyklingas makiažas nėštukėms

+mano vaikas,

Nuo savo įprasto kasdieninio makiažo neturi atsisakyti nė vien nėščia moteris. Tačiau reikia naudoti odos nedirginančius ir alerginių reakcijų nesukeliančius produktus.

Close up of young woman's closed eye

Makiažu negalima slėpti išbertų odos vietų

Kaip tik nėštumo metu jokiu būdu negalima slėpti patinusių, paraudusių odos vietų, naujų odos dėmių ir įvairių bėrimo elementų. Visi šie „nešvarumai“ gali būti virškinimo sutrikimų, kraujotakos arba medžiagų apykaitos sutrikimų simptomas. Bet kuriuo atveju reikia pasitarti su gydytoju.

Akių patinimo išvengti padeda juodosios arbatos maišeliai, kurie iš pradžių užpilami verdančiu vandeniu, o po to ataušinami. Ant akių reikia uždėti po vieną tokį maišelį ir palaikyti juos maždaug 5 minutes. Vėliau geriausia užtepti truputį akių patinimą mažinančio kremo ar želė.

Neišsigąskite, jei ant veido atsirastų pigmentinių dėmių: tereikia pamėginti jas pašveisti, ir, reikalui esant, pabarstyti pudra. Čia tinka ir specialios servetėlės.

Makiažo fiksavimas

Makiažo fiksavimas – vienas svarbiausių gero makiažo elementų. Tuomet galima daug geriau užtepti raudonus skaistalus, taip pat galima šį bei tą pataisyti, tik nereikia persistengti ir naudoti daug makiažo.

Spindinčios akys

Akių spindesys geriausiai pasiekiamas naudojant rožinės ir rudos spalvos skaistalus. Šviesesnė spalva užtepama nuo vidinio akies kampo ligi viršutiniojo voko vidurio, o tamsesnioji spalva – nuo akies voko vidurio link išorės. Po to tušu gerai nudažykite blakstienas.

Veido ir lūpų dažai

Geriausia naudoti dažų pudrą – ja dažant, neatsiranda dėmių, be to, ją lengviau užtepti. Pirmenybė teikiama rausviems skaistalams ir rožinio atspalvio lūpų dažams. Kad lūpos būtų nudažytos idealiai iš pradžių iš pradžių pieštuku pažymėkite kontūrą, po to padažykite lūpas.

0 Komentarai

Parašykite komentarą

Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai