Manovaikas.ltŠeima ir namaiŠeima ir santykiaiIntymus gyvenimas › Lytiniai santykiai po gimdymo

Lytiniai santykiai po gimdymo

+mano vaikas,

Dauguma porų pripažįsta, kad lytiniai santykiai susilaukus pirmagimio pasikeičia. Šeimai susilaukus vaikelio, poros intymų gyvenimą gali įtakoti daug įvairių faktorių. Toliau bus aptartos tiek moters, tiek vyro mintys, kurios taip pat įtakoja lytinių santykių kokybę.

Man sitting at the end of bed with woman lying in bed

Mintys, kurių reikėtų vengti moterims

  • Jaučiuosi nepatraukli

Per kelis mėnesius po gimdymo organizmas po truputėlį atsistato ir kūnas įgauna buvusias formas. Gal šiuo metu jaučiamės storos, neapkenčiame suglebusio pilvo, ištinusių krūtų, didesnių šlaunų ir begalės kitų gimdymo požymių. Kai mes atrodome sau nepatrauklios, mums neduoda ramybės įkyri mintis apie tai, kad bet kuri kita moteris gali labai greitai suvilioti mylimąjį.

  • Visa meilė kūdikiui

Mamos ir kūdikio abipusė meilė ir švelnumas yra stipriausias ryšys tarp dviejų asmenų. Todėl nenuostabu, jei mama visą savo dėmesį ir meilę skiria naujagimiui, kuris atsako tuo pačiu. Jaunai mamytei gali pasirodyti, kad tokios meilės jai pakanka, kad ji yra tiesiog persisotinusi meile. Todėl tokie natūralūs mamytės ir vaikelio santykiai gali sukelti partnerio pavydą. Jis gali pasijusti atstumtas ir ne toks svarbus kaip anksčiau.

  • Nejaučiu geismo

Hormonai, skatinantys pieno gamybą, mažina libido, todėl moteris gali nejausti geismo. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad geismas gimsta moters mintyse. Paprasčiausiai prieš mylintis reiktų pamaitinti kūdikį ir taip nuslopinti nepageidaujamą hormonų poveikį.

Mintys, kurių reikėtų vengti vyrams

  • Nematau mylimos moters, o tik vaiko mamą

Vyrui taip pat gali sumažėti geismas po gimdymo, jeigu jis stebėjo visą procesą akimis. Suvokimas, kaip gali transformuotis jo moters kūnas jai tampant mamai, gali būti sukrečiantis.

  • Ji turėtų rodyti daugiau seksualinio aktyvumo

Tokios mintys yra visiškai priešingos ankstesnei. Geismas ne tik nedingsta, bet užvaldo visas mintis ir tampa vos ne manija. Lytiniai santykiai vyrui gali atrodyti vieninteliu keliu atgauti savo moterį. Taip gali prasidėti nesveika tėčio ir naujagimio konkurencija.

0 Komentarai

Parašykite komentarą

Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai